O škole

Základní umělecká škola Bystré poskytuje základy uměleckého vzdělávání nadaným a talentovaným žákům, také žákům se zájmem o umělecké studium ve věku zpravidla od pěti let až do dospělosti.

ZUŠ Bystré připravuje pro vzdělávání ve středních školách uměleckého zaměření a v konzervatořích, případně pro studium na vysokých školách s uměleckým nebo pedagogickým zaměřením. Škola organizuje přípravné studium, základní studium I. a II. stupně a také studium s rozšířeným počtem vyučovacích hodin.

Vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami je v naší škole zajištěno formou individuální i skupinové integrace žáků do oborů a skupin.

Škola se účastní velkého počtu akcí, výstav a vystoupení, je partnerem v řadě projektů.

Příspěvků: 1

Příspěvků: 3